نتفلیکس سریال عربستانی تولید کرد !

وسوسه‌ها” اولین سریالی است که توسط عربستان سعودی برای شبکه جهانی نتفلیکس تولید شده است .

 

سایت الجزیره در توضیح این سریال آورده است :

“وسوسه‌ها” در هشت قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای شبکه نتفلیکس تولید شده و از ۱۱ ژوئن در دسترس مخاطبان ۱۹۰ کشور در جهان قرار گرفته است. ترجمه این سریال به ۳۰‌ زبان زنده دنیا در دسترس قرار گرفته است.

 

“وسوسه‌ها” سومین سریال عرب‌زبانی است که برای شبکه جهانی نتفلیکس تولید می‌شود.

پیشتر مجموعه‌های “جن” ساخت کشور اردن و “دلار”، سریال‌هایی بودند که قبل از این سریال سعودی از شبکه نتفلیکس عرضه شدند اما هیچکدام از آن‌ها به موفقیت نرسیدند.

داستان سریال “جن” مورد انتقاد قرار گرفت و سریال “دلار” هم با وجود حضور ستاره‌های عرب‌زبان آن‌طور که باید دیده نشد.

عبدالمحسن النمر، شیما فضل، نورا عنبر و الهام علی از بازیگران سریال وسوسه‌ها هستند. رولان حسن نگارش فیلمنامه و هنا عمیر کارگردانی این اثر را بر عهده داشته است.

به گزارش ایسنا، سایت الجزیره نوشته است: “داستان سریال “وسوسه‌ها” درباره بازرگانی است که به تازگی به قتل رسیده است و قصه‌ای اسرارآمیز و هیجان‌آور را روایت می‌کند اما این سریال سعودی پر از خطا و ایرادهای مشهود است. از این رو باز بودن پایان آن امری دور از ذهن نیست.

“وسوسه‌ها” با سوالاتی بی‌جواب به پایان می‌رسد و گویی مخاطب را برای فصل جدید آماده می‌کند در حالی که سریال به پایان رسیده و قرار نیست ادامه داشته باشد.

با وجود خطاها و انتقادات زیادی که به این اثر سعودی وارد است، نقش پررنگ‌تر زنان در این سریال نسبت به دیگر سریال‌های سعودی از نکات مثبت آن تلقی می‌شود.”

نتفلیکس (Netflix) یک شرکت آمریکایی رسانه‌ای است که به پخش آنلاین در سطح جهانی و تولید محصولات نمایشی مانند فیلم سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی می‌پردازد. این شرکت تا آوریل ۲۰۲۰ بیش از ۱۸۲ میلیون مشترک به ثبت رسانده است و در بیش از ۱۹۰ کشور جهان خدمات ارائه می‌دهد.

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*