جک جیلنهال در نقش نویسنده‌ای که دروغگو از آب درآمد

جیک جیلنهال، ستاره سینمای هالیوود قرار است در سریال جدید کارگردان Zola بازی کند.

 

فیلم “زولا” هنوز در سالن‌های سینما و یا پلتفرم‌های دیجیتال عرضه نشده، اما از هم‌اکنون ستایش منتقدین را برانگیخته است. این فیلم به نویسندگی و کارگردانی “جانیکزا براوو” جوان در جشنواره‌ی فیلم ساندنس گذشته اکران شد و نقدهای مثبت بسیاری دریافت کرد. از آن پس استودیوها به همکاری با این فیلمساز تمایل نشان دادند و به نظر می‌رسد که پروژه‌ی بعدی او مشخص شده است.

 

پنجشنبه گذشته گزارش شد که براوو برای کارگردانی مینی‌سریالی بر اساس مقاله‌ی “ایان پارکر” برای نیویورکر قراردادی به امضاء رسانده و “جیک جیلنهال” باید در آن نقش‌آفرینی کند. مقاله‌ی پارکر زندگی پیچیده‌ی “دن مالوری” را بررسی می‌کرد که نویسنده‌ی رمان پرفروش “زن پشت پنجره” است. پس از انتشار این رمان فاش شد که مالوری چندین مسئله در مورد زندگی شخصی خود از جمله مبارزه با سرطان و تومر مغزی، نیز مرگ اعضای خانواده و تحصیل در آکسفورد دروغ گفته است.

 

براوو فیلم “زولا” را بر اساس تجارب شخصی خودش ساخته اما از رشته توئیتی جنجالی که در سال ۲۰۱۵ توسط یک استریپر به نام “آزیا کینگ” ملقب به “زولا” منتشر شد نیز الهام گرفته است. این فیلم توسط استودیوی A24 عرضه خواهد شد اما نحوه‌ی پخش آن هنوز مشخص نیست.

 

جیلنهال در ماه‌های اخیر به پروژه‌های بسیار زیادی پیوسته. او قرار است در فیلم اکشن “دیویژن” (The Division) بر اساس یک بازی ویدیویی به همین نام برای نت‌فلیکس جلوی دوربین برود و در فیلم‌های دیگری از جمله “برف کور” (Snow Blind) و “صفا خانه” (Fun Home) بازی کند.

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*